පරීක්ෂණ මාර්ගෝපදේශය: භාවනා කිරීම, ජාතිවාදී පොලිස් නිලධාරීන් සහ ස්ටාර් වෝර්ස්


TVNZ OnDemand හි නව ප්‍රදර්ශනය වන ගුඩ් ග්‍රීෆ් හි ජොෂ් තොම්සන්, සොෆී හැම්බල්ටන්, ඒව් පාමර්, ග්‍රේස් පාමර් සහ විනී බෙනට් රංගනයෙන් දායක වේ.

හොඳ ශෝකය
(TVNZ OnDemand)

සමහර දේශීය ලොල් සමඟ වසර ආරම්භ කරන්න. දක්ෂ සහෝදරියන් දෙදෙනෙකු වන ග්‍රේස් (ෂෝර්ට්ලන්ඩ් වීදිය) සහ ඊව් පාමර් (ද ඇඩම් ඇන්ඩ් ඒව් ෂෝ) ගේ මෙම නව ප්‍රහසන කතා මාලාව නවසීලන්තයේ කුඩා නගරයක අවමංගල්‍ය නිවසක් උරුම කර ගන්නා අමුතු යුවළයන් දෙදෙනෙකු ගැන ය. එක් සහෝදරියක් නැවත නිවසට පැමිණ තම සිස් සමඟ නැවත එක්වීමට ලැබීම සතුටට කරුණක් වන අතර අනෙකාට ඩීජේ ලෙස නව ජීවිතයක් ආරම්භ කිරීම සඳහා බාලි වෙත පැන යාමට බලා සිටිය නොහැක. ඔවුන්ගේ අවමංගල්‍ය නිවස සජීවීව තබා ගැනීමටත්, ඔවුන්ගේ නව ලොක්කන් සමඟ සතුටට පත් නොවන සේවකයින් තිදෙනා කළමනාකරණය කිරීමටත් ඔවුන්ට අවශ්‍ය වනු ඇත. පාමර් සොහොයුරියන් මෙම කතා මාලාව සම-රචනා කළ අතර, විශ්වාසදායක විහිලුකාර ජොෂ් තොම්සන් ද ඇතුළුව ඉහළ විකට රංගන ශිල්පීන් තරු සඳහා බඳවා ගත්හ. සම්පූර්ණ සමය දැන් ගලා යයි.

භාවනාවට හෙඩ්ස්පේස් මාර්ගෝපදේශය
(නෙට්ෆ්ලික්ස්)

අලුත් අවුරුද්ද, නව ඔබ? ඔබ ගැඹුරු හුස්මක් ගෙන සන්සුන් භාවය ළඟා කර ගැනීමට උපකාරී වන මෙම සන්සුන් නව නෙට්ෆ්ලික්ස් මාලාවේ පාඩම් වලට අවනත වුවහොත් එය විය හැකිය.

Netflix ශ්‍රේණියේ භාවනාවට හෙඩ්ස්පේස් මාර්ගෝපදේශය භාවනාවෙන් ලැබෙන ප්‍රතිලාභ සහ විද්‍යාව තුළින් ඔබව ගෙන යයි.
Netflix ශ්‍රේණියේ භාවනාවට හෙඩ්ස්පේස් මාර්ගෝපදේශය භාවනාවෙන් ලැබෙන ප්‍රතිලාභ සහ විද්‍යාව තුළින් ඔබව ගෙන යයි.

හිටපු බෞද්ධ භික්ෂුවක් සහ ජනප්‍රිය හෙඩ්ස්පේස් භාවනා යෙදුමේ සමාරම්භකයා වන ඇන්ඩි පුඩිකොම්බේ විසින් ඉදිරිපත් කරන ලද ඔහු භාවනාවෙන් ලැබෙන ප්‍රතිලාභ සහ විද්‍යාව පැහැදිලි කරන අතර විවිධ සිහිකල්පනාවන් පෙන්වනු ඇත. මේවා සැලසුම් කර ඇත්තේ සෑම කෙනෙකුටම පහසුවෙන් හා පහසුවෙන් විනෝද විය හැකි වන පරිදි වන අතර මානසික ආතතිය, නින්ද සහ යන්නට ඉඩ සලසයි. මිනිත්තු 20 ක සෑම කථාංගයක්ම අවසන් වන්නේ මඟ පෙන්වන භාවනාවකින්-බලාපොරොත්තුවෙන් – ඔබව භාවනා සුවයෙන් යුතුව තබන්න. දැන් ප්‍රවාහය.

රැජින සහ සිහින්
(නියොන්)
නරක පළමු දිනයන් ඇති අතර පසුව මෙම ඇමරිකානු ආදර අපරාධ නාටකයේ සිදුවන්නේ කුමක්ද. අමුතු පළමු ටින්ඩර් දිනයෙන් පසු නිවස බලා යන විට අප්‍රිකානු-ඇමරිකානු යුගල රැජින, අපරාධ ආරක්ෂක නීති orney වරියක් සහ ඇයගේ තරගය වන ස්ලිම් ජාතිවාදී පොලිස් නිලධාරියෙකු විසින් නතර කරනු ලැබේ. හමුවීම අවලස්සන වන අතර යුවළට එය ඉහළට ඔසවා බැටළු පැටවා ඉදිරියට යා යුතුය.

ක්වීන් ඇන්ඩ් ස්ලිම් හි ජෝඩි ටර්නර්-ස්මිත් සහ ඩැනියෙල් කළුයුයා, නියොන් මත විකාශය වේ.
ක්වීන් ඇන්ඩ් ස්ලිම් හි ජෝඩි ටර්නර්-ස්මිත් සහ ඩැනියෙල් කළුයුයා, නියොන් මත විකාශය වේ.

මෙම පලාගිය කථාව සිත් ඇදගන්නාසුළු, ප්‍රකෝපකාරී සහ බලවත් යැයි නම් කර ඇති අතර, සිනමාකරණයට විශේෂ ප්‍රශංසාවක් සහ නළු ඩැනියෙල් කළුයුයා (ගෙට් අවුට්) සහ බ්‍රිතාන්‍ය නිරූපිකාවක් / නිළි ජෝඩි ටර්නර්-ස්මිත්ගේ රංගනයන්.
බදාදා සිට ප්‍රවාහය.

ස්ටාර් වෝර්ස් ෆෝර්ස් ඔෆ් ඩෙස්ටිනි
(ඩිස්නි +)

මෙම 2D, සජීවිකරණ මාලාව මඟින් එම මන්දාකිනියේ රසිකයින්ට බොහෝ away ත, ක්ෂණික ගිනි ක්‍රියා වික්‍රමාන්විතයන් ඉදිරිපත් කරයි. කොපමණ වේගවත්ද? හොඳයි, සෑම කථාංගයක්ම මිනිත්තු කිහිපයක් පමණක් වන බැවින් ඔබට ස්ටාර් වෝර්ස් උපුටා දැක්වීම් දිනපතා සංවාදයට දැමීමට කැමති අයෙකු නම්, ප්‍රදර්ශනය මඟින් පාර්සල් 12 කට වඩා අඩු කාලයකින් ධාවනය කළ හැකි යැයි ඔබට කිව හැකිය. අහේම්.

ස්ටාර් වෝර්ස්: ෆෝර්ස් ඔෆ් ඩෙස්ටිනි මන්දාකිනියේ ශ්‍රේෂ් greatest තම වීරයන්ගේ කථා ඉදිරිපත් කරයි.  ඩිස්නි + හි ප්‍රවාහය.
ස්ටාර් වෝර්ස්: ෆෝර්ස් ඔෆ් ඩෙස්ටිනි මන්දාකිනියේ ශ්‍රේෂ් greatest තම වීරයන්ගේ කථා ඉදිරිපත් කරයි. ඩිස්නි + හි ප්‍රවාහය.

මේවා කෙටි විය හැකි නමුත් ඒවා තෘප්තිමත් ය, මෑත ස්ටාර් වෝර්ස් ත්‍රිත්වයේ රේ, මුල් චිත්‍රපටවල ලියියා කුමරිය සහ මෑතකදී කථාංගයක පෙනී සිටි ජෙඩි අහ්ශෝකා ටැනෝ ඇතුළු ස්ටාර් වෝර්ස් මන්දාකිනියේ ශ්‍රේෂ් greatest තම වීරයන්ගේ කථා මාස් කනටා ඉදිරිපත් කරයි. මැන්ඩලෝරියන් නම් විශිෂ්ට සජීවී ක්‍රියා මාලාව. ඔවුන්ගේ ආකර්ෂණීය සජීවිකරණ ක්ෂුද්‍ර වික්‍රමාන්විතයන් එකට එකතු වී ඇත, එයින් අදහස් වන්නේ ඔබ සෑම මිනිත්තු දෙකකට වරක් “සෙල්ලම්” බොත්තම වෙත ළඟා නොවන බවයි. හෙට සිට ප්‍රවාහය.Source link