රොන් ගැලෝ ෂෙයාර්ස් එම්එෆ් ඩූම් ‘ගැසිලියන් කන්’ රීමික්ස් @ Top40-Charts.com


නිව් යෝර්ක්, එන්වයි (Top40 Charts) උපහාරයක් ලෙස රොන් ගැලෝ මෙම පුද්ගලික ප්‍රකාශය සමඟ එම්එෆ් ඩූම් හි “ගැසිලියන් කන්” නැවත කියවීමක් බෙදා ගනී:
අද වන විට, කලාකරුවන්ගේ මරණයක් එම්එෆ් ඩූම් තරම් මට පහර දී ඇතැයි මම නොසිතමි. එය සිදු වන තුරු මම එය අපේක්ෂා නොකළෙමි. එය ඩූම් මාර්ගය මෙන් දැනේ – ඔහු සෙවණැලි සැඟවී සිටින බුද්ධිමතෙක්, නිහතමානී කුං ෆු මාස්ටර් – බිම, සන්සුන් නමුත් තත්පර දහයකින් ඔබව මරා දැමිය හැකිය, මේ අවස්ථාවේ දී ශරීරය හැලොවීන් මත වැඩිපුරම පෝෂණය වූ වසරේ මතකයේ රැඳී ඇති අතර කිසිවෙකු නැත අලුත් අවුරුදු උදාවන තුරු සොයා ගන්නා ලදි. මා විසින් කරන ලද මෙම රීමික්ස් උපහාරයක් ලෙස ක්‍රියාත්මක විය, මම මීට සති කිහිපයකට පෙර සංගීත ධාවන පථය සකස් කර ඇති අතර පසුව “ගැසිලියන් ඉර්” හි ඔහුගේ කටහ per පරිපූර්ණව ගැලපෙන බව වටහා ගතිමි. එය වෙනස් වූ ආකාරයට මම කැමතියි. එය මුල් පිටපතට වඩා නව ලෝකයක් මෙන් දැනේ, නැගීමේ ශබ්දය මෙන් වන අතර එය බෙදා ගැනීමට අවශ්‍ය විය. මට නම් එම්එෆ් ඩූම් යනු රස උෂ්ණත්වමානයකි. ඔබ දන්නවා නම්, ඔබ දන්නවා, ඔබ කැමති නම්, මම ඔබව විශ්වාස කරමි. මම විශ්වාස නොකරන කිසිවෙකු විශ්වාස නොකරන බව නොකියමි (මම බොහෝ විට විශ්වාස නොකරමි), නමුත් මම අනිවාර්යයෙන්ම විශ්වාස කරන කෙනෙකු විශ්වාස කරමි. කුඩා කාලයේ සිටම මට වචන හා වචන වාදනය, නීති රීති, නිදහස් ස්වරූපය, ව්‍යාකරණ, සංවේදී විකාර නැත – මට කිසිවෙකු මෙය වඩා හොඳින් මූර්තිමත් කර නැත. මට පළමු වරට එම්එෆ් ඩූම් ඇසූ විට එය “ද මාස්ක් සහ මවුස්” වාර්තාව වූ අතර එය ක්ෂණික විය, එය පරිපූර්ණ සංගීතයක් තිබේ නම්, මම සැමවිටම සොයන දේ මෙන් දැනුනි. එය හාස්‍යජනක විය, එය අතිරික්තය, එය ජෑස් විය, එය සමාජ විවරණයකි, එය ශබ්ද කොලෙජ් විය, එය ඉංග්‍රීසි භාෂාවේ සොනික් දෘශ්‍ය කලාව විය, එය සාමාන්‍ය වචන තේරීම් වලට නින්දට වැටෙන කෙනෙකු ලෙස මට සම්බන්ධ කළ හැකි උමතු වර්ණවත් පද රචනයකි, රිද්මය යෝජනා ක්‍රම, නිරූපණ. එය හරියට මගේ හිසෙහි තිබූ විශ්වයට භෞතිකව ගමන් කිරීමක් වැනිය. මට හොඳටම විශ්වාසයි පසුගිය වසර 15 තුළ මම වෙනත් පුද්ගලයෙකු වෙනුවෙන් සාදන ලද සෑම ධාවන ලැයිස්තුවකම “ක්‍රොස්හෙයාර්ස්” ඇති බව.

ඩූම් වෙත සවන් දෙන අතරතුර මම සවි ness ් of ාණික පිටුවල පිටු ලියා ඇත, ඔහු මගේ මොළයේ යතුරක් විවෘත කරයි, ඔහුගේ රිද්මය හදිසියේම ඔබ අන්‍යභාෂාවෙන් කථා කරන දොරවල් විවෘත කරයි. එය සාමාන්‍ය දෙයක් නොවේ, සියලු පෙට්ටි පරීක්ෂා කරන සංගීතය, නගරයක් හරහා රිය පැදවීමේදී ඔබට ශබ්ද නගා සිටීමට අවශ්‍ය සංගීතය, ඔබ ඒවා පසු කරන තත්පර 2 ක වර්ධක මත මිනිසුන්ට විනිශ්චය කළ හැකිය. එම්එෆ් ඩූම් බලපෑමේ සෘජු / වක්‍ර ප්‍රති results ල වන ගීත සමූහයක් මා සතුව ඇත, සමහර විට ඔබට ඒවා දැන් දෙවන වරට සවන් දිය හැකිය. කෙසේ වෙතත්, මෙය මගේ සර්වකාලීන # 1 ට මගේ උපහාරය වන අතර මගේ මතය අනුව ඉංග්‍රීසි භාෂාව භාවිතා කළ හොඳම පරිශීලකයෙකි. ඔබට ස්තුතියි. දිග පැල්ම

රොන් ගැලෝව ඉහළට ඔසවා තැබීමට උත්සාහ කිරීම හරියට ඔබේ අතේ ජලය අල්ලා ගැනීමට උත්සාහ කිරීමක් වැනිය. ඔහුට “දෙයක්” තිබේ නම් එය භික්ෂුව සහ මැන්ඩලා වැනි ය – යමක් ගොඩනඟා එය විනාශ කරන්න. හිතාමතාම නොව, අවශ්‍යතාවයෙන් ඔබ්බට, ඔහු කරන ඕනෑම දෙයක සදාකාලිකව නිරත වීමට හා අව්‍යාජව සිටීමට ක්‍රමයක්. ඔහුගේ එකම නියතය නම් කිසිවෙකු නොමැති වීමයි.

වසර ගණනාවකට පසු ෆිලඩෙල්ෆියා DIY හි සංචාරය කිරීම, විවිධ සංගීත කණ්ඩායම්වල වාදනය කිරීම, විහිළු ව්‍යාපෘති ආරම්භ කිරීම, නිවාස පිරිසිදු කිරීම සහ සෑම ප්‍රභේදයකම ගීතවලින් පිරී ඇති දෘ hard තැටි පිරවීම (බොහෝ විට දිවා ආලෝකය නොදකින) 2014 දී ඔහු අවසානයේ තම ප්‍රධානියා බවට පත් කිරීමට තීරණය කළේය. ප්‍රොජෙක්ට්, ඔහුට සියල්ලටම ඉදිරියට යා හැකි දෙයක් වන අතර, ප්‍රායෝගික හේතූන් මත “මම මගේ නමින් සංගීතය නිර්මාණය කළහොත්, ව්‍යාපෘතිය කිසි විටෙකත් බිඳී යා නොහැක, මට මැරෙන්නට පුළුවන. එය මා වෙනුවෙන් ජීවිත කාලය පුරාම කැපවීමක් වැනිය.”

නැෂ්විල් වෙත පදිංචියට යාමට පෙර ෆිලී හි අවසන් දින කිහිපය තුළදී, ගැලෝ සිය පළමු තනි ඒකල ඇල්බමය වන 2017 හි හෙවි මෙටා අවසන් කළ අතර එය ඔහුගේ පළමු වාර්තාගත ගිවිසුමට අත්සන් තැබීමටත්, පුළුල් විවේචනාත්මක පැසසුම් ලබා ගැනීමටත්, ඔස්ටින් නගරයේ කොචෙල්ලා, බොන්නරූ, ආණ්ඩුකාරවරුන්ගේ බෝල, ලොව පුරා සංචාරය කිරීමටත් හේතු විය. සීමාවන්, ලොල්ලපාලූසා සහ තවත් දේ. මෙම ඇල්බමය එන්පීආර් විසින් “සාක්ෂරතාවයෙන් යුත් විදුලිය පුපුරා යාමක්” ලෙසත් ගැලෝම “කැරලිකාර කවියෙකු හා රොක් එන් රෝල් කඩාකප්පල් කරන්නෙකු” ලෙසත් විස්තර කර ඇත. ගැලෝ සහ සංගීත කණ්ඩායම ගරිල්ලා ශෛලිය රඟ දැක්වූ “කරුණාකර ඔබම” සඳහා වූ වෛරස් සංගීත වීඩියෝවට ප්‍රතිචාර වශයෙන් ඩවුන්ටවුන් නැෂ්විල් හි බ්‍රෝඩ්වේ හි කාර්යබහුලම කොටස මැද ඔවුන් පිකප් ට්‍රක් රථයක පිටුපස නතර විය.

ගැලෝ ඉතා ඉක්මණින් පසු විපරම් කළේ රීලි නයිස් ගයිස් ඊපී, ප්‍රභේදයට නැමෙන විහිළු සංකල්ප ඇල්බමය සහ විහිළු චිත්‍රපටයක් වන අතර ඔහු වෘත්තීය සංචාරක සංගීත ian යෙකු ලෙස ඔහුගේ නව භූමිකාවේ විකාරයන් පිළිබඳව අදහස් දක්වයි. ඉන්පසුව 2018 ඔක්තෝම්බර් මාසයේදී ඔහුගේ දෙවන එල්පී ස්ටාර්ඩස්ට් උපන්දින සාදය එළිදැක්විණි – ගැලෝගේ අධ්‍යාත්මික මාවත පිළිබඳ පශ්චාත්-පන්ක් / නව තරංග ගවේෂණය ද ගාඩියන් විසින් විස්තර කරන ලද්දේ “භාවනාවේ fruits ල ගැලෝගේ ජෑම් වෙත ගෙන ඒම – බෝධිසත්ව භාරය මෙන් මඳක් MCA හි බුද්ධාගම බීස්ටි පිරිමි ළමයින් වෙත ගලා ඒම.

මෙම නිකුතුවන් පිටුපස වසර 3 ක නොනවතින සංචාරයකින් පසු ගැලෝ තවත් තාප්පයක සිටියි. ශාරීරිකව හා මානසිකව පිළිස්සී ඇති අතර ඕනෑම තැනක කොතැනට යා යුතුද යන්න ගැන සැකයක් නැත. සංගීත කණ්ඩායමේ අවසන් සංචාර දිනය වූයේ 2019 ජුනි මස 4 වන දින බීච් බ rew හි ඉතාලියේ රවන්නා හි වෙරළ තීරයේ වාර්ෂික සංගීත උළෙලකි.

බිඳවැටීමේ තවත් මොහොතක, ගැලෝ විරාමයක් ගෙන, සමාජ මාධ්‍ය මකා දමා, සංගීත කණ්ඩායම විසුරුවා හැර, ඉතිරි වසර ඉතාලියේ ඔහුගේ වර්තමාන බිරිඳ සහ සහකාරිය වන චියාරාගේ උපන් ගමෙහි ජීවත් වීමට සැලසුම් කළේය. මෙය ස්වයං-වැලඳ ගැනීම තුළින් නැවත සොයා ගැනීමේ කාල පරිච්ඡේදයක් ආරම්භ කළ අතර, සාමාන්‍ය ජීවිතයේ යම් සමානකමක් කරා ආපසු ගොස් සියල්ල නැවත ඇගයීමට ලක් කළේය. මෙම ක්‍රියාවලියට සහාය වීම සඳහා ගැලෝ සිය අභිලාෂයන්, සිතුවිලි, අහඹු පුද්ගලයින් සම්මුඛ සාකච්ඡා කිරීම සඳහා REALLYNICE.world සඳහා ධනාත්මක නිර්මාණාත්මක අලෙවිසැලක් දියත් කළ අතර එතැන් සිට ඩිජිටල් උත්සවයක් හා ඇඳුම් පෙළක් බවට පත් විය.

වීසා බලපත්‍ර ගැටළු හේතුවෙන් ගැලෝව අනපේක්ෂිත ලෙස නැවත ඇමරිකාවට යවා සති තුනක් වැනි කෙටි කාලයක් තුළදී නැෂ්විල් හි පිහිටි ඔහුගේ නිවසේ මාස තුනක කාලයක් ස්වයං හුදෙකලා වීමට හේතු විය. එහිදී ඔහු සංගීතය ලිවීමට හා පටිගත කිරීමට පටන් ගත්තේය. ඇල්බමය PEACEMEAL.

3/5/21 ලොව පුරා නිකුත් කිරීමට නියමිත PEACEMEAL, ගැලෝ ගරාජයේ අඳුරු සීමාවන්ගෙන් ඉවත්වී පිටතට ගොස් කිසිදු සීමාවක් හෝ සැලැස්මක් නොමැතිව සංගීතය නිර්මාණය කිරීමට සොයා ගනී. මෙහි ප්‍රති result ලය වන්නේ 90 දශකයේ හිප්-හොප්, ආර් ඇන්ඩ් බී, අමුතු පොප්, ජෑස් සහ පන්ක් යන වර්ණවත් හොජ් පොජ් ය. ඔහුගේ “පොප් සංගීතය” සංස්කරණයයි. ඇල්බමයේ සිට ඇල්බමයට ශබ්දය වෙනස් වී ඇති අතර, වඩාත් දරුණු ලෙස මේ වතාවේ, මනුෂ්‍යත්වය, හාස්‍යය සහ සැබවින්ම විකේන්ද්රික ලෝක දැක්ම පිළිබඳ හැඟීම ගැලෝගේ සියලු සංගීතවල පොදු නූලයි. නිෂ්පාදකයා වන බෙන් එච්. ඇලන් (ග්නාර්ල්ස් බාර්ක්ලි, සත්ව සාමූහිකය) ගේ සහය ඇතිව, මේ වතාවේ අපි බලාපොරොත්තු නොවූ ගැලෝවක් දකින්නෙමු. ඒ හා සමාන තත්වයන් යටතේ ලියා ඇති මුළු ලෝකයම වසරකටත් අඩු කාලයකදී සිදුවනු ඇත, අන්තර්ජාතික, හුදෙකලා ඉදිරිදර්ශන විශ්වීය වී ඇත.

ගැලෝගේ මෙහෙවර ප්‍රකාශය වර්ණාවලියේ එක් කෙළවරක සිට අනෙක් පැත්තට ගොස් ඇත – එහිදී එක් අවස්ථාවක ඔහු කලකිරුණු තරුණයෙකි, මිනිසුන් උදාසීනත්වයෙන් ඇවිස්සීමත් සමඟ ලෝකය වෙනස් කිරීමට උත්සාහ කිරීම නිසා ඔහු දැන් වඩා සැහැල්ලු නමුත් සමානව බලවත් ලෙස – එය කුමක් වුවත් තමාම වීම සහ අන් අයද එසේ කිරීමට උනන්දු කිරීම – සෑම දෙයක්ම කොටු කිරීමට උත්සාහ කරන ලෝකයක කළ යුතු වඩාත් රැඩිකල් දේවලින් එකක් – සහ ඔබට එය සැබවින්ම විනෝද විය හැකි බව පෙන්වන්න.

Source link