නැවත පණගැන්වීමේ කඳවුර: 2021 සඳහා අථත්ය යහපැවැත්ම පසුබැසීම් 15 | ගමන්


ආයුර්වේදය හිමාලයේ ආනන්ද සමඟ නිවසේ

කාබන් රහිත ඉන්දියාවට ගොස් මෙම ගමනාන්ත ස්පා හි විශේෂ experts යින්ගේ නායකත්වයෙන් සජීවී වීඩියෝ උපදේශන සහ පෞද්ගලික පන්ති සමඟ පසුබැස්මක් ඇති කරන්න. විවිධ යහපැවැත්ම පැකේජ තිබේ. ඔබේ මානසික, ශාරීරික හා චිත්තවේගීය සෞඛ්‍යය සමාලෝචනය කිරීමට සහ ඔබේ ශරීර වර්ගය (දෝෂ) සහ වර්තමාන අසමතුලිතතාවයන් තක්සේරු කිරීමට ආනන්ද ස්ටාටර්ට වෛද්‍යවරයකු සමඟ ගැඹුරු ආයුර්වේද උපදේශනයක් ඇතුළත් වේ; අත්සන දෝෂ පදනම් කරගත් වට්ටෝරු කට්ටලයක්; තනි යෝග උපදේශනය සහ ඇගයීම; සහ පුද්ගලික පංතියක් (හතා යෝග හෝ භාවනාවෙන් තෝරා ගන්න) ගැලපෙන උපදෙස් සහ ගැලපීම් සහිතව.
ඩොලර් 140 ක් පමණ, anandaspa.com

මගේ ශරීරය යෝබාබා විවේකාගාරය සමඟ මගේ පන්සල පසුබැසීමයි
යෝබාබා විවේකාගාරයගර්ට්රුඩ් කීසර් ප්‍රංශයේ දකුණේ සිට සජීවීව විකාශය වේ

ජනවාරි 13 සිට 28 දක්වා, පසුව පටිගත කිරීමක් ලෙස ලබා ගත හැකි අතර, මෙම යෝගා සහ භාවනා පසුබැසීම සූම් හරහා යෝබාබා විවේකාගාරයේ යෝගා චිත්‍රාගාරයේ සිට ප්‍රංශයේ දකුණේ පිහිටි චැටෝවකදී සජීවීව සජීවීව දැකගත හැකිය. හිමිකරු ගර්ට්රුඩ් කීසෝර් යෝගා සඳහා ඇයගේ මෘදු ප්‍රවේශය, ඇය මූර්තිමත් භාවනාව ලෙස හඳුන්වන සෑම දිනකම සජීවී සැසිවලදී, ආධාරක ලිඛිත අන්තර්ගතයන්, අමතර ක්ෂුද්‍ර පරිචයන් සහ සජීවී කණ්ඩායම් ඇමතුම් තුනක් බෙදාගැනීම, ප්‍රශ්න ඇසීම සහ හැඟීම සඳහා පසුබැසීමේදී බෙදා ගනී. දිරිමත්. එදිනෙදා ජීවිතයේදී තමන් ගැන වඩා හොඳින් සැලකිලිමත් වීමට සහභාගිවන්නන්ට උපකාර කිරීම සඳහා හුස්ම ගැනීම, සිහිය හා දෘශ්‍යකරණ ශිල්පීය ක්‍රම සහ මෙවලම් තිබේ.
ඩොලර් 150 යි, yobabalounge.com

ලා ක්‍රිසාලිඩා සමඟ පැලෑටි මත පදනම් වූ යළි පිහිටුවීමේ සැලැස්ම
ලා ක්‍රිසාලිඩා සමඟ ශාක පදනම් කරගත් සෞඛ්‍ය සම්පන්න ආහාර ගැනීමපිරිසිදු කිරීමේ ආහාර සැලැස්මක්, ස්පා .් from යෙන් විකාශනය වේ

ජනවාරි 15 ​​සිට සතියක් දක්වා, පසු දින ලබා ගත හැකි වන පරිදි, ස්පා Spain ් from යේ සිට සූම් සහ ෆේස්බුක් හරහා මෙම අථත්‍ය සෞඛ්‍ය සම්පන්න ආහාර පසුබැසීම මඟින් ශාක පදනම් කරගත් ආහාර වේලක් අනුගමනය කිරීමට සහ ඔබව පිරිසිදු කර, ඉදිරි වසර සඳහා සූදානම් වනු ඇත. බර අඩු කර ගැනීමට කැමති අය සඳහා සම්මත සැලැස්මක් හෝ අඩු කැලරි සැලැස්මක් තෝරා ගැනීමෙන් ඔබට කල්තියා මෙනු සැලැස්මක්, වට්ටෝරු ඇසුරුමක් සහ සාප්පු ලැයිස්තුවක් ලැබෙනු ඇත. දින දෙකක් හෝ හතරක් යුෂ හෝ ස්මූතිස්, සහ සුප් වලින් පසු, ඔබේම නිවසේදී රසවත් පැලෑටි මත පදනම් වූ ආහාර සහ සුලු ආහාර පිසීමට ඔබ ඉගෙන ගනු ඇත. ලා ක්‍රිසාලිඩා හි සම හිමිකරු සහ පෝෂණවේදිනී ලීසා බ්‍රාන්ට් සමඟ දිනපතා සජීවී මාර්ගගත රැස්වීමක්, දිනපතා ආනුභාව සම්පන්න ඊමේල් සහ සංවෘත ෆේස්බුක් කණ්ඩායමකට ප්‍රවේශ වීම ඔබට මග පෙන්වීම සහ සහාය ලබා දෙනු ඇත.
€ 27, lacrisalidaretreats.com

ප්ලැටිනම් සුව කිරීම සමඟ අවසාන නිවාස ඩෙටොක්ස්, යෝග සහ සුව කිරීම
ප්ලැටිනම් සුව කිරීමෙන් නිවාස ඩෙටොක්ස් පෙට්ටියක්


ජනවාරි 15, පෙබරවාරි 12, මාර්තු 12 සහ අප්රේල් 16 සිට දින තුනක් සහ 28 ක් දක්වා මාසිකව ක්රියාත්මක වන මෙම පසුබැසීම් සජීවී පන්ති, අධ්යාපන කතා, පුහුණු වැඩමුළු සහ ශාරීරික යෝග්යතා සැසි සමඟ මඟ පෙන්වන ගැඹුරු ඩෙටොක්ස් ලබා දෙයි – දෙවැන්න ද පටිගත කර ඇත, එබැවින් ඔබට ඒවායින් ගිලෙන්න. ආරම්භයේදීම ඔබට පෝෂණ අතිරේක, වියළි සම ශරීර බුරුසුව, ආයුර්වේද දිව පිරිසිදු කිරීම සහ මහා බඩවැල් පිරිසිදු කිරීමේ කට්ටලය සමඟ නිවාස ඩෙටොක්ස් පෙට්ටියක් ලැබෙනු ඇති අතර පෝෂණ චිකිත්සකයින්, උපදේශකයින්, මෝහන චිකිත්සකවරයකු සහ යෝග්‍යතාවය සමඟ මාර්ගගත ප්‍රශ්නෝත්තර සැසි හරහා සහාය සහ මග පෙන්වීම ඇත. පුහුණුකරු. අමු යුෂ බෙදා හැරීම අමතර වියදමකින් ලබා දෙනු ලැබේ.
සිට £ 499, Platinum-healing.com

අතථ්‍ය සතුට ටස්කන් ගෙට්වේ සමඟ පසුබසිනු ඇත
ටස්කන් ගෙටවේ සමඟ ඔලිව් ගස් මෙනෙහි කරන්න.ඡායාරූපය: ස්ටේසි වැන් බර්කෙල්

මෙම අතථ්‍ය සති අන්තය – ජනවාරි 16 සහ 17, සහ මාස හයකට පසු පටිගත කිරීමක් ලෙස ලබා ගත හැකිය – යෝග, ජර්නල් කිරීම, ජීවිත පුහුණු කිරීම සහ සිහිය ටස්කන් වට්ටෝරු සහ ඉවුම් පිහුම් නිරූපණ සමඟ ඒකාබද්ධ කිරීම සහ ආනුභාව ලත් පුද්ගලයන් සමඟ සම්මුඛ සාකච්ඡා. මෙම පා course මාලාව රූගත කර ඇත්තේ සියනාවට ගිනිකොන දෙසින් පිහිටි මොන්ටෙෆොලොනිකෝ අසල විලා සහ ඒ අවට ය. ඔලිව් ගස් යට මෙනෙහි කරන්න, කඳුකරයේ යෝගා කරන්න, කාබනික ගොවිපලක පාන් පුළුස්සන්න ඉගෙන ගන්න, සහ අන්ඩර් ටස්කන් සන් හි කතුවරයා වන ෆ්‍රැන්සිස් මේයස්, කෝර්ටෝනාහි ඇගේ නිවස සෑදීම ගැන කතා කරමින්, ඔබේ සිහින අනුගමනය කිරීම කෙබඳුද යන්න ගැන අසන්න. ඒ සියල්ල ඉදිරිපත් කරන්නේ හිමිකරු සහ පසුබැසීමේ නායක ඩෙබී ට්‍රැවිස් විසිනි.
ඇමරිකානු ඩොලර් 175 කි, tuscangetaway.com

භාවනා කිරීම ෂාප්හැම් භාරය සමඟ නිවසේදී පසුබසිනු ඇත
ඩෙවොන් හි ෂාප්හැම්ගේ වතුයායේ අාර් ඒන්


රාත්‍රි තුනක් (ජනවාරි 21-24), මෙම සිහිය භාවනා පසුබැසීම මඟින් ඔබට මඟ පෙන්වන ලද භාවනා භුක්ති විඳීමට හැකි වන අතර, පසුබැසීම අවසන් වීමෙන් පසු සති දෙකක් සඳහා විකල්ප සතිපතා පරීක්‍ෂා කිරීම් සිදු කෙරේ. සාමාන්‍යයෙන් ඩෙවොන් හි ෂාප්හැම් වතුයායේ බාර්න් හි බෞද්ධ කේන්ද්‍රීය පසුබැසීම් පවත්වාගෙන යන ෂාප්හැම්ගේ ගුරුවරුන් සමඟ සජීවී ධර්ම කතා සහ මඟ පෙන්වන සොබාදහම සම්බන්ධතා පිළිවෙත් – බාගත කළ හැකි සිහියෙන් චලනය වන චර්යාවන් සහ කිගොන්ග් සහ යෝගා වැනි ක්‍රියාකාරකම්, නියමිත වේලාව සහ ප්රශ්න හා පිළිතුරු සැසි.
යෝජිත පරිත්යාග £ 145, sharphamtrust.org

කේට් එමර්සන් සමඟ බැබළීමට ධෛර්යය
ජීවන රටා පුහුණුකරු කේට් එමර්සන් බැබළෙන ධෛර්යය බැබළවීම සඳහා දිදුලයිකේට් එමර්සන් සමඟ ඔබේ විශාල ජීවිත පිම්ම රැගෙන යන්න. ඡායාරූපය: පීට් ෆිල්මල්ටර්

නිර්භීත පියවර හෝ තීරණ ගැනීමට සූදානම් අය සඳහා මෙම පුද්ගලික, සකස් කළ පසුබැසීම (ජනවාරි 22-24, වෙනත් දිනයන් ඉල්ලීම මත ලබා ගත හැකිය). ජීවන රටා පුහුණුකරු, කතුවරයා සහ කථිකයා වන කේට් එමර්සන් සමඟ පැයකට පුද්ගලික, සජීවී මාර්ගගත පුහුණු සැසි තුනක් සඳහා එය යොමු කරයි – එකක් උපායමාර්ගික, දෙවන සහාය, දෙවනුව තීක්ෂ්ණ බුද්ධිය පිළිබිඹු කිරීමට හා ඒකාබද්ධ කිරීමට උපකාරී වේ. සැහැල්ලුවෙන් හා ජවසම්පන්නව සිටින එමර්සන් ඔබේ ඊළඟ පියවර හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. ඇය මෙනෙහි කිරීම සඳහා බෙස්පෝක් අභ්‍යාස, ක්‍රියාවලි, චාරිත්‍ර හා ප්‍රශ්න කාලසටහනක් සකස් කරනු ඇති අතර අමතර සහාය සඳහා සති අන්තය පුරාම සිටී.
£495 යි සති අන්තය සඳහා, kate-emmerson.com

අතථ්‍ය සති අන්ත යෝග සහ පිලේට්ස් අසල්ෆිට් සමඟ පසු බැස යයි
එළිමහන් යෝග කැනරි දූපත් වල ෆුවර්ටෙවෙන්චුරා වෙතින් විහිදේඑළිමහන් යෝග ෆුවර්ටෙවෙන්චුරා වෙතින් විහිදේ. ඡායාරූපය: ෂෝන් චාවේස්

ජනවාරි 22-24 සහ පෙබරවාරි 5-7 දක්වා දිවෙන මෙම තෙදින අථත්ය යෝග සහ පිලේට්ස් පසුබැසීම් ඔබට විවේකීව හා නැවත ආරෝපණය කිරීමට උපකාරී වන සජීවී සැසි පහක්, වීඩියෝ ආහාර පිසීමේ නිබන්ධන වලින් පසුව ඔබට නිවසේදීම සාදා ගත හැකි නිර්මාංශ ආහාර මෙනුවක් සහ පසුබැසීමක් ඇතුළත් වේ. අවකාශය නිර්මාණය කිරීමට සහ ඉදිරි වර්ෂය සඳහා ඔබේ අභිප්‍රායයන් සැකසීමට උපකාරී වන මෙවලම් සහ ඉඟි සහිත වැඩපොත. සජීවී සැසිවාර කරන ගුරුවරුන් සමඟම නිවසේ හොඳ වැඩ කටයුතු කරගෙන යාම සඳහා අසල්ෆිට් හි ඉල්ලුමට සරිලන යෝග, භාවනා සහ පිලේට්ස් වීඩියෝ සඳහා ඔබට ජීවිත කාලය පුරාම ප්‍රවේශය ලැබෙනු ඇත – සියල්ලම ඔබට ලබා දීම සඳහා ෆුවර්ටෙවෙන්චුරා හි අසල්ෆිට්ගේ එළිමහන් යෝග තට්ටුවේ පටිගත කර ඇත. අතථ්‍ය හිරු එළිය මාත්‍රාව.
$ 147 (ඩොලර් 108 ක් පමණ), azulfit.com

පරිණාමය වන කාන්තාවන් ෆියෝනා ඇරිගෝ සමඟ පසුබසිති
පරිණාමය වන කාන්තාවන් ෆියෝනා ඇරිගෝ පසුබසිති.ඡායාරූපය: මාර්ක් ඇරිගෝ

මනෝචිකිත්සක සහ ජෛව ගතික මනෝ විද්‍යා ologist ෆියෝනා ඇරිගෝ කාන්තාවන් සඳහා මෙම මාර්ගගත පරිපූර්ණ පසුබැසීමට නායකත්වය දෙයි. පෙබරවාරි 12 සිට 14 දක්වා පැවැත්වෙන මෙය දුෂ්කර කාලවලදී අභ්‍යන්තර ශක්තිය හා මග පෙන්වීම සොයා ගැනීමට කාන්තාවන් සවිබල ගැන්වීම සඳහා සජීවී සැසිවල පෝෂ්‍යදායී කණ්ඩායම් වැඩසටහනකි. සිකුරාදා සවස 6 සිට 9 දක්වාත්, පසුව සෙනසුරාදා සහ ඉරිදා දිනවල පෙ.ව. 10 සිට 5 දක්වාත්, අන්තර්ක්‍රියාකාරී වැඩසටහනට භාවනා කිරීම, හුස්ම ගැනීමේ වැඩ, චලනය, කණ්ඩායම් සැසි පෝෂණය කිරීම සහ පරාවර්තනය වීමට කාලය ඇතුළත් වේ. වෙහෙසකර ජීවිතයකට වඩා.
£ 238, aplacetoheal.co.uk

එන්එච්එස් කම්කරුවන්ට ආධාර කිරීම සඳහා දින දෙකක නිවාස පසුබැසීම්
එන්එච්එස් කම්කරුවන්ට ආධාර කිරීම සඳහා දින දෙකක නිවසක් පසුබැසීමේදී 'විවේකය සහ රැකවරණය'ඔබ නිශ්චලතාවයට වැඩ කරන අතරතුර පෙරටුගාමී කාර්ය මණ්ඩලයට විවේකයක් ලබා දෙන්න

මෙම අතුරු පරිත්‍යාග වලින් ලැබෙන ආදායම, කලින් පටිගත කරන ලද අතථ්‍ය පසුබැසීම්, වෙහෙසට පත්ව සිටින එන්එච්එස් පෙරටුගාමී කොවිඩ් කම්කරුවන් සඳහා ඔබම නොමිලේ පසුබැසීමට ය. යම් නිශ්චලතාවයක් සොයා ගැනීමට සහ ඉදිරි වසර තුළ සැරිසැරීමට උපකාරී වන පරිදි නිර්මාණය කර ඇති ඔවුහු, ධනාත්මක විවේචන, ප්‍රතිෂ් tive ාපන යෝගා පන්තියක්, භාවනා, පෝඩ්කාස්ට් ලැයිස්තුවක් සහ හොඳ සුවයක් සහ “පැහැදිලි කිරීමේ” දෙවන දිනයකින් සමන්විත “විවේකය සහ රැකවරණය” සහිත දිනයකි. , යෝගිනිස් එමා හෙන්රි සහ ජීන් හෝල්ගේ නායකත්වයෙන් යුත් යෝග පංති, දර්ශන බෝඩිම සහ මඟ පෙන්වන ලද මුහුණු සමඟ ඉදිරි වසර සඳහා පරාවර්තනය කිරීමට සහ අභිප්‍රායයන් සැකසීමට ඔබට උපකාර කිරීම. සෞඛ්‍ය සම්පන්න ආහාරයක් වන බෙට්ටිනා කුස්සියෙන් ඔබට වට්ටෝරු සහ සාප්පු ලැයිස්තු සහිත සති අන්ත මෙනුවක් ලැබෙනු ඇත.
අවම පරිත්යාග ඩොලර් 25 යි, reclaimyourself.co.uk

ඇඩ්වෙන්චර් යෝගී සමඟ DIY ගෙදර පසුබැසීම
ඇඩ්වෙන්චර් යෝගි විසින් නිවසේදීම පැකේජ ලබා දෙයි.


මෙම අර්ධ හා මුළු දවසම නිවසේදී අථත්ය පසුබැසීමේ පැකේජ සැලසුම් කර ඇත්තේ ඔබට අවශ්ය ඕනෑම වේලාවක වෙන්කරවා ගැනීම සඳහා වන අතර ඔබට එය සාක්ෂාත් කර ගැනීමට අවශ්ය හැඟීම අනුව තේමාව වේ: සන්සුන්, බලගතු හෝ ශක්තිමත්. ඔබේ අවශ්‍යතාවන්ට සරිලන පරිදි දිනයක් තෝරාගෙන කෙටි රස අත්දැකීමක් හෝ පූර්ණ ගිල්වීමක් සඳහා යන්න. උපලේඛනවලට අවදිවීම සහ නින්දට යාම, සෞඛ්‍ය සම්පන්න උදෑසන ආහාරය, දිවා ආහාරය සහ රාත්‍රී ආහාර වට්ටෝරු, ඔබ තෝරාගත් තේමාව පිළිබඳ වැඩමුළු, ශ්‍රව්‍ය භාවනා, කියවීමට කවි, යෝග නිඩ්‍රාස්, විවිධ ශෛලීන්හි ඇඩ්වෙන්චර් යෝගී ගුරුවරුන් සමඟ සජීවී යෝග පන්ති සහ පූර්ව පටිගත කරන ලද සවස යින් යෝග පන්ති.
£ 9.99 සිට £ 34.99 දක්වා, adventureyogi.com

යහපැවැත්ම පිළිබඳ දෙපාර්තමේන්තුව සමඟ ඔබේ සෞඛ්‍යය සඳහා මාර්ගගතව යන්න
සසෙක්ස් හි ටිල්ටන් හවුස්නැගෙනහිර සසෙක්ස් හි ටිල්ටන් හවුස්. ඡායාරූපය: පොලි මුවර්

මෙම මාසයේ (ජනවාරි) සිට 2021 ජුනි මාසය දක්වා මුළු සති අන්තයක්ම ගත කිරීමට හෝ විවේකයෙන් ගත කිරීමට මෙම විවේක අත්දැකීම භාවනා, ශබ්ද සුව කිරීම, පුද්ගලික පුහුණුව, හත යෝග, යෝග නිදා, ශාක පදනම් කරගත් සැසි මිශ්‍ර කරයි. වට්ටෝරු, ෆයර්සයිඩ් පෝෂණ කතා සහ සොබාදහමේ මඟ පෙන්වන ඇවිදීමේ ව්‍යායාමයක් සඳහා වන පෝඩ්කාස්ට් – සියල්ලම නැගෙනහිර සසෙක්ස් හි ටිල්ටන් හවුස් හි පූර්ව පටිගත කර ඇති අතර, එහිදී කණ්ඩායම සාමාන්‍යයෙන් එහි පසුබැසීම් පවත්වයි. හොස්ටස් පොලි මුවර් පසුබැසීම හඳුන්වා දෙන අතර ඔබ ආරම්භ කිරීම සඳහා සරල භූගත භාවනාවක් ඉදිරිපත් කරයි, තවද සංවෘත ෆේස්බුක් කණ්ඩායමක් ඇත, එවිට ඔබට විශේෂ experts යින්ගෙන් ප්‍රශ්න ඇසීමට සහ තථ්‍ය කාලීනව සම්බන්ධ වීමට හැකිය.
ඩොලර් 130 කි, departmentofwellbeing.co.uk

නාගරික ලේඛකයින්ගේ පසුබැසීම සමඟ කෙටි මාර්ගගත ලිවීමේ සැසි
නාගරික ලේඛකයින්ගේ පසුබැසීම


ප්‍රබන්ධ නොවන හෝ ප්‍රබන්ධ, වෘත්තීය හෝ වේවා, ලිවීම සඳහා කාලය හා ශක්තිය කැප කිරීමට කැමති ඕනෑම කෙනෙකුට සඳුදා (පෙ.ව. 10 සිට ප.ව. 1-3 දක්වා) සහ සෙනසුරාදා පූර්ණ දින පසුබැසීම් (පෙ.ව. 10 සිට ප.ව. සතුට. ෆේස්බුක් කණ්ඩායමක් හරහා දිවෙන මෙම පසුබැසීම් චාලි හේන්ස්ගේ ලන්ඩනයේ සත්‍ය එක්දින ලිවීමේ පසුබැසීම් සහ ඩෙවෝන් හි නිව්ටන් ඇබට් අසල නේවාසික පසුබැසීම් පිළිබඳව ඇය ලබා දෙන අභිප්‍රේරණය සහ මග පෙන්වීම ලබා දෙයි. හේන්ස් 2008 සිට පසුබැසීම් පවත්වා ගෙන යන අතර කල් දැමීමේ ක්‍රියාවලියට ඔවුන්ගේ අවහිරතා අවබෝධ කර ගැනීමට සහ ජය ගැනීමට උදව් කිරීමට දක්ෂය. විශාල හෝ කුඩා ඕනෑම ලිවීමේ ව්‍යාපෘතියක් ඇති ඕනෑම කෙනෙකුට.
විසින් පරිත්යාග, urbanwritersretreat.co.uk

චැටෝ ඩි මුවිලැක් සමඟ චිත්තවේගීය චිකිත්සාව
චිත්තවේගීය චිකිත්සක පසුබැස්මක් ප්රංශයෙන් පැමිණියේය


සැලකිය යුතු ජීවිත වෙනසක් අපේක්ෂා කරන ඕනෑම කෙනෙකුට, සූම් හරහා දින දෙකේ සිට පහ දක්වා වූ පෞද්ගලික පසුබැසීම්, පළපුරුදු උපායමාර්ගික මැදිහත්වීමේ පුහුණුකරුවෙකු වන ඩෙස්රි ගුඩ්වින් සහ ඇගේ සහකරු රොබින් විසින් මෙහෙයවනු ලබන ප්‍රංශයේ මෙම පසුබැසීමේදී සාමාන්‍යයෙන් ලබා දෙන විශේෂ ise දැනුම ලබා ගැනීමට ඔබට හැකි වේ. ප්‍රධාන ස්නායු භාෂා ක්‍රමලේඛන වෘත්තිකයෙක්, මෝහන චිකිත්සක සහ බලශක්ති සුව කරන්නෙක්. ඔවුන් ඔබේ අවි cious ානයට තට්ටු කිරීමට, අතීත සිදුවීම් පිළිබඳ ඔබේ ඉදිරිදර්ශනය වෙනස් කිරීමට, ga ණාත්මකභාවයෙන් ඔබව නිදහස් කිරීමට සහ ඔබේ විභවය සීමා කරන ගැටළු විසඳීමට විවිධ චිත්තවේගීය චිකිත්සක ක්‍රම භාවිතා කරයි. සකස් කරන ලද පසුබැසීම් සෑම දිනකම පැය හතරකට එකකට වරක් සහ බලශක්ති සුව කිරීමේ සැසියක් දක්වයි.
ඩොලර් 950 කි දවස් දෙකක්, chateaudemouillac.com

බෙස්පොක් අතථ්‍ය සුව කිරීම ලින් ජැක්සන් සමඟ පසුබසිනු ඇත

දින දෙකේ සිට හත දක්වා දිවෙන මෙම බලශක්ති නිවෙස් පසුබැසීම් බලශක්ති වැඩ, උපදේශක සහ බලශක්ති සුව කරන්නෙකු වන ලින් ජැක්සන් සමඟ භාවනා කිරීම යන සජීවී මාර්ගගත සැසි සඳහා යොමු වන අතර මානසික ආතතිය, කාංසාව, සම්බන්ධතා ගැටළු, ජීවිත නැවත යොමු කිරීම වැනි උපකාර අවශ්‍ය පුද්ගලයින් සඳහා වේ. සහ තවත්. පූර්ව පසුබැසීමේ උපදේශනය ඔබේ අවශ්‍යතා තහවුරු කරන අතර අවශ්‍ය මෙවලම් සහ අවකාශය සමඟ ඔබව සූදානම් කිරීමට උපකාරී වේ. ඩිජිටල් ලෙස ඩෙටොක්ස් කර සියලු උත්තේජක වළක්වා ගැනීමට ඔබට උපදෙස් දී ඇති අතර, ජැක්සන් පෝෂණය, අතිරේක මාර්ගගත පන්ති, කියවීමට පොත්, නටන්නට සංගීතය සහ වනාන්තරයේ ස්නානය කිරීමේ සිට නාන පොඟවා ගැනීම වැනි ක්‍රියාකාරකම් පිළිබඳ මග පෙන්වීමක් ලබා දෙනු ඇත.
සිට £ 247, මිනිත්තු 60 ක මාර්ගගත සැසි තුනක් ඇතුළුව දින දෙකක් හෝ ඊට වැඩි, bespoke-retreats.co.uk

ගාඩියන් පා readers කයන්ට චෙටෝ ඩි මුවිලැක් සමඟ මෙම මාර්ගගත පසුබැසීම සඳහා 10% ක වට්ටමක් ලබා ගත හැකි අතර, පසුබැසීමෙන් සතියකට පසු, පසු විපරම් ඇමතුමක් / සැසියක් (වටිනාකම ඩොලර් 150 ක් සහ පැයකට ආසන්න කාලයක්) ලබා ගත හැකිය. වෙන්කරවා ගැනීමේදී “ගාඩියන් රීඩර් දීමනාව” උපුටා දක්වන්න

කැරොලයින් සිල්ජර් ජෝන්ස් ක්වීන් රිට්රීට්ස් හි නිර්මාතෘ වේSource link