මෙටසෝවා, රූස්ටර්ගේ මුළුතැන්ගෙය සහ තවත් බොහෝ දේ – ඉන්දියානාපොලිස් මාසික


වසංගතයකින් තොරව වුවද, ජනවාරි සහ පෙබරවාරි histor තිහාසිකව ආගන්තුක සත්කාර ව්‍යාපාරයේ දුෂ්කරම මාස වේ. දැන් ඒවා වියදම් කිරීමට කාලයයි තෑගි කාඩ්පත් නිවාඩු දිනවල සිට, ඔබේ මුදල් ස්වාධීනව ඇති දේශීය අවන්හල්වල වියදම් කිරීමට කාරණයක් කරන්න. අපට සිදුවී ඇත්තේ තවත් මාස කිහිපයක් පමණි, එබැවින් ඒ සියල්ල අත් (මුඛ?) තට්ටුවේ තිබේ.

ලෝකයෙන් පිටත සිටීම අතපසු වී තිබේද? ප්‍රහේලිකාවක් හෝ ක්‍රීඩාවක් ගෙන ඒමෙන් සහ පුළුල් විවෘත අවකාශයන්හි පැතිරීමෙන් එහි රසයක් ලබා ගන්න මෙටසෝවා බ rew විං සමාගමගේ (140 එස්. කොලේජ් ඒව, 317-522-0251) සඳුදා රාත්‍රියේ ටැප් රූම්. ඉහළ සිවිලිම් සහ ඉඩකඩ සහිත මේස මේසයක් ඇති ෆ්ලෙචර් පෙදෙසට යාබදව ඇති බීර කර්මාන්ත ශාලාව අවදානම අවම කර ගනිමින් ඔබේ පොදු අවකාශය ලබා ගැනීම සඳහා හොඳම අවස්ථාවකි.

කුකුළාගේ මුළුතැන්ගෙය (888 මැසචුසෙට්ස් ඒවේ, 317-426-2020) වසංගත කාලවලදී අඛණ්ඩව නව්‍යකරණයන් සිදු කරමින්, පසුගිය මාස කිහිපය තුළ සමහර අලුත්වැඩියාවන් සම්පූර්ණ කර සකස් කළ ආහාර කාණ්ඩයට වර්ධනය විය. දැන් ඔබට ඔබේ ප්‍රියතම රූස්ටර් සෝස් දේශීය ගොවීන්ගේ වෙළඳපල බෙදා හැරීමේ සේවාව වන මාර්කට් වැගන් හරහා ලබා ගත හැකිය – ඔබට මිකාඩෝ රාමන් කට්ටල සහ ඔබේ ප්‍රියතම දේශීය කෑම වර්ග ලබා ගත හැකි ස්ථානයම වේ.

බ්‍රෝඩ් රිපල්ස් පොදු හරිතයන් (900 ඊ 64 වන ශාන්ත, 317-964-0865) දැනටමත් වසංගත අනුවර්තන මාංශ පේශි ඕනෑ තරම් පෙන්වා ඇති අතර, එය ඉන්දියානාපොලිස් කලා මධ්‍යස්ථානය සමඟ සහයෝගයෙන් තව ටිකක් නම්‍යශීලී වේ. රාත්‍රී භෝජන සංග්‍රහය සහ ඔබේ සාර්ව නිර්මාණ තුළින් ඔබට මඟ පෙන්වන වෘත්තිකයෙකු ඇතුළු රාත්‍රී භෝජන සංග්‍රහයක් සඳහා රාත්‍රී භෝජන සංග්‍රහයක් තෝරා ගත හැකිය. පංතිය අවසන් වූ විට ඉතිරිව ඇති දෑ සමඟ ඔබේ අත්කම් ගෙදර ගෙන යන්න. වෙන්කිරීම් අවශ්‍යයි, එබැවින් ඔවුන්ට ඇමතුමක් දෙන්න හෝ ජනවාරි 13 හෝ ජනවාරි 27 උත්සවය සඳහා පොදු හරිත කවුළුවෙහි පෝස්ටරයේ QR කේතය පරිලෝකනය කරන්න.

මන්සි වීගන් බේකරිය මුහුදු ලුණු සහ කුරුඳු උදේ ආහාරය සහ දිවා ආහාර බුරිටෝස්, බුදු පාත්‍ර සහ සලාද ලබා ගැනීම සඳහා සතියකට වටිනා අමුද්‍රව්‍ය සහිත ආහාර පිළියෙල කට්ටල පිරිනමයි. මේ සියල්ලම ලා කාර්ටේ වේ, එබැවින් ඔබේ අයවැයට ගැලපෙන පරිදි බාහිරින් ලබා ගැනීම සඳහා කොපමණ සූදානමක් තෝරා ගත හැකිය.

රාත්‍රී ආහාරය පිරිසිදු කර ඇත ගරාජය එහි පළමු පූර්ණ සති අන්තයේ විවෘතයි. වචනාර්ථයෙන්. පොක් ගුරු ඉරිදා ප්‍රෝටීන් වලින් තොර වූ අතර, නැවත සකස් කරන විට ලික්ට සියළුම අයිස්ක්‍රීම් බාර් සහ මිල්ක්ෂේක් 86 ක් කිරීමට සිදුවිය. එය ඉතා සාර්ථක ආරම්භක සති අන්තයක් වූ අතර, බහුවිධ විකුණුම් වලින් පෙන්නුම් කරන්නේ ඉන්දියානාපොලිස් ආහාර ශාලා අත්දැකීමක් සඳහා සූදානම් බවයි.

පෑන්-ආසියානු උත්පතන අල්ලා ගැනීමට ඔබට අවස්ථාවක් නොලැබුනේ නම් නොගැලපේ, දැන් ඔබට රැමන් බඳුන්වල සිට දිගු කලක් සුප් හොද්ද සහ නැවුම් නූඩ්ල්ස් හෝ සීතල කිම්චි පයින්ට් එකක් සහිත ටේක්-හෝම් කට්ටල මෙනුවක් පෙරළෙන විට ඔබට ඔවුන් සමඟ ගෙදර ගෙන යා හැකිය. ඔවුන් එය ඔබේ දොරකඩට දැමීමේ කරදරයට පවා යනු ඇත. Instagram සෘජු පණිවිඩය හරහා ඇණවුම් කරන්න @ misfit.indy.

සර්කැඩියන් කෝපි සැබෑ කෝපි උමතු රසිකයා සඳහා කෝපි එකක් නිකුත් කරයි: ඉන්දියානු මොන්සුන්ඩ් මලබාර්, ලෝකයේ වඩාත්ම අද්විතීය ලෙස සැකසූ කෝපි වලින් එකක්. සුව කිරීම සඳහා කෝපි චෙරි හිරු වියළා, පසුව මෝසම් කාලය තෙක් වර්ග කර ගබඩා කර තබයි. උණුසුම්, තෙතමනය සහිත වාතය පැමිණෙන විට, ඒවා හොඳින් වාතාශ්‍රය ඇති ගබඩාවල වාතයට නිරාවරණය වන අතර, බෝංචි ප්‍රසාරණය වී රන්වන් පැහැයක් ගනී. එහි ප්‍රති ing ලයක් වශයෙන් කෝපි ඉතා අඩු ආම්ලිකතාවයක් සහිත උදාසීන pH ශේෂයක් ඇත.

Source link