ෆ්‍රාන් ඩ්‍රෙෂර් තනිකඩව සිටීම නිසා සබඳතා ගැන විවෘත වේ


ෆ්‍රාන් ඩ්‍රෙෂර් තනිකඩයි. ක්ලෝසර් වීක්ලි සමඟ අදහස් දක්වමින් “නැනී” තාරකාව පැවසුවේ ඇය පසුගිය වසරේ ආදරය සොයමින් සිටියද, කිරීටක වෛරසය ඇගේ සැලසුම් “පසුපස දාහකයක් මත” තැබීමට බල කළ බවය. වෙනදාට වඩා ඇය දැන් තනිවම සිටීම සතුටට කරුණකි.

“මම මගේ බුබුලට කැමතියි කුඩා අය සමඟ හොඳින් ජීවත් වන බව මම දනිමි,” ඇය පැවසුවාය. “ආගන්තුකයන් සමඟ, ඔබ එය ඇත්තෙන්ම දන්නේ නැත. මමත් වෙනත් සම්බන්ධතාවයකට එළඹීමට ඉක්මන් නොවෙමි, මන්ද මම මේ වන විටත් මා සමඟ එතරම් තෘප්තිමත් සම්බන්ධතාවයක නොසිටි නිසාය. මම මෙම අවස්ථාව භාවිතා කරමි කිසිම පීඩනයක් හෝ ආතතියකින් තොරව, මම ජීවිතයේ කොතැනක හෝ විනෝද වන්න. ”

ඩ්‍රෙෂර් පීටර් මාක් ජේකොබ්සන් සමඟ විවාහ වී වසර 21 ක් ගත වූ නමුත් ඔහු සමලිංගිකයෙකු ලෙස එළියට ආ පසු 1999 දී ඔවුන් දෙදෙනා වෙන් විය. ඉන්පසුව, 2014 දී ඩ්‍රෙෂර් වෛද්‍ය ශිව අයදුරායි සමඟ දැනුවත් කළ නමුත් වසර දෙකකට පසුව ඔවුන් එය අත්හැර දැමීය. ඩ්‍රෙෂර් දැන් අවධානය යොමු කරන්නේ තමා සමඟ සම්බන්ධතාවයක් පෝෂණය කිරීමට ය.

“මම ඇත්තටම ගොඩක් සතුටුයි, මාත් එක්ක ගොඩක් සම්බන්ධයි,” ඇය අලෙවිසැලට පැවසුවාය. “මම නිතරම කියන්නේ මම මා සමඟ සම්බන්ධතාවයක සිටින බවත් එය හොඳ මට්ටමක පවතින බවත්ය. ඇත්ත වශයෙන්ම, පළමු වතාවට මා සමඟ තනිව සිටීම ඉතා සාමකාමී බවක් මට දැනේ. මම බෞද්ධ දර්ශනය පිළිපදින අතර මම බු-යුදෙව්වෙකු ලෙස හඳුන්වමි.”

ඩ්‍රෙෂර් වසර ගණනාවක් නිල වශයෙන් සම්බන්ධතාවයක නොසිටියද, නළුවා මීට පෙර හෙළි කළේ තමාට “ප්‍රතිලාභ ඇති මිතුරියක්” සිටින බවය.

“[We’re] එකිනෙකා සමඟ ඉතා සැපපහසු වන අතර අපගේ පුරුද්දක් ඇත, ”ඇය පසුගිය වසරේ හයවන පිටුවට පැවසුවාය. “එය සැමවිටම එකම අත්දැකීමකි. අපි ඇත්තටම පිටතට නොයන්නෙමු, අපි අවන්හල්වලට නොයන්නෙමු, අපි ආලය නොකරන්නෙමු.

© 2021 නිව්ස්මැක්ස්. සියලුම හිමිකම් ඇවිරිණි.Source link